Apteki HYGIEIA Libiąż

Apteka HYGIEIA

Libiąż, ul. Oświęcimska 50

telefon kontaktowy: tel. 32 627 39 49, e-mail: apteka.libiaz.oswiecimska@hygieia.pl

Godziny otwarcia:
pon.: wt.: śr.: czw.: pt.: sob.: nd.:
7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 15:00 -

Apteka HYGIEIA

Libiąż, ul. Paderewskiego 1

telefon kontaktowy: tel. 32 223 90 62, e-mail: apteka.libiaz.paderewskiego@hygieia.pl

Godziny otwarcia:
pon.: wt.: śr.: czw.: pt.: sob.: nd.:
7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 20:00 7:00 - 15:00 -

Apteka Libiąż
Każdego dnia idąc ulicą, na pewno ją mijasz. Może nawet nie jeden raz. Niezależnie od miasta. I choć wydaje Ci się, ze znasz ją na wylot i wiesz, co może Cię w niej spotkać, okazuje się, że dzieją się tam rzeczy, o których nie zdawałeś sobie sprawy. To nie jest horror ani mrożący krew w żyłach thriller. Bohaterem tego tekstu jest apteka. Libiąż jest zaś głównym miejscem wydarzeń w tej historii. Chcesz poznać kilka zaskakujących faktów na temat naszej apteki? Oto 5 z nich.
1. W każdej chwili możesz liczyć na darmową poradę.
Czy wiesz, że przychodząc do nas, możesz liczyć na profesjonalną, ekspercką poradę dotyczącą zdrowia zupełnie za darmo? Niejednokrotnie zdarzały nam się sytuacje, kiedy po omówieniu sytuacji pacjenta, okazało się, że nie musiał on kupować żadnego leku, gdyż odpowiednie preparaty posiadał w domu. Naszym priorytetem nie jest bowiem sprzedaż za wszelką cenę, tylko dobro pacjenta, a nasze porady, w odróżnieniu od porad adwokatów, psychologów czy dietetyków nic nie kosztują.
2. Problem z receptą? Pomożemy!
Z receptami wystawianymi przez lekarzy czasami jest tak, że pojawia się na nich jakiś błąd. Chodzi zazwyczaj o błąd w nazwie leku, oznaczeniu refundacji, itp. W takiej sytuacji aptekarze najczęściej odsyłają pacjenta z kwitkiem, prosząc go o ponowne udanie się do lekarza i naniesienie poprawek na receptę. Zdarzają się również tacy farmaceuci, którzy wydają pacjentowi lek i sami kontaktują się z lekarzem w sprawie poprawek. Z uwagi na wiele czynników, takie rozwiązanie problemu nie zawsze jest możliwe do zrealizowania, ale generalnie jest możliwe.
3. Jakie sekrety kryje zaplecze apteki?
Apteka to nie tylko lada i szereg półek, na których są perfekcyjnie poukładane leki. Na zapleczu kryje się małe, farmaceutyczne królestwo, w którym aptekarze przygotowują samodzielnie różnego rodzaju maści i kremy na różnego rodzaju przypadłości. Czynności takie jak mieszanie, odmierzanie, badanie i wiele innych to codzienność każdej apteki, również w Libiążu. Stworzone tam preparaty wędrują na półki i są przeznaczone do normalnej sprzedaży.
4. Każda apteka ma 16 pomieszczeń
To nie nasze widzimisię, a oficjalny przepis,według którego każda apteka powinna mieć 16 pomieszczeń. To dużo? Tylko się tak wydaje. W końcu farmaceuci muszą mieć osobną przestrzeń do ekspedycji, receptury, przechowywania leków, administracji. Muszą też posiadać pokój socjalny, łazienkę, zmywalnię, komorę przyjęć, archiwum, szatnię, korytarze, pomieszczenie sanitarne, sterylizatornię, magazyn materiałów opatrunkowych, magazyn leków silnie działających i kilka innych pomieszczeń,bez których apteka nie funkcjonowałyby tak sprawnie.
5. W aptece znajdziesz rozwiązanie każdego problemu...
...nawet sercowego. Dysponujemy bowiem szeroką gamą preparatów wspomagających pracę i działanie serca :) Oprócz tego możesz liczyć na tabletki, syropy, zioła, maści, kremy i wiele innych preparatów, które pomogą Ci na Twoje dolegliwości. Co więcej, u nas znajdziesz pomoc również w sytuacjach kryzysowych, które wymagają szybkich interwencji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników apteki w Libiążu, szybko staniesz na nogi i utrzymasz stan pełnego zdrowia!
Gdzie możesz znaleźć Aptekę Hygieia? Jesteśmy dla Ciebie dostępni w dwóch punktach Libiąża: przy ul. Oświęcimskiej (tel.: 32 627 39 49) i Paderewskiego (tel.: 32 223 90 62). Zapraszamy!