Apteki HYGIEIA Trzebinia

Apteka HYGIEIA

Trzebinia, ul. Harcerska 13

telefon kontaktowy: tel. 32 645 73 96, e-mail: apteka.trzebinia.harcerska@hygieia.pl

Godziny otwarcia:
pon.: wt.: śr.: czw.: pt.: sob.: nd.:
7:30 - 19:30 7:30 - 19:30 7:30 - 19:30 7:30 - 19:30 7:30 - 19:30 - -

Apteka HYGIEIA

Trzebinia, ul. Kościuszki 43a

telefon kontaktowy: tel. 32 750 87 66, e-mail: apteka.trzebinia.kosciuszki@hygieia.pl

Godziny otwarcia:
pon.: wt.: śr.: czw.: pt.: sob.: nd.:
7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 9:00 - 20:00

Apteka Trzebinia
Apteki są przez wiele osób traktowane jedynie jako sklepy z lekami. Warto jednak pamiętać, że pierwotna rola tych placówek jest znacznie szersza. Powinny być one miejscem ochrony zdrowia oraz źródłem wiedzy na jego temat. By jak najlepiej spełniać potrzeby klientów, aptekarze powinni pamiętać także o tej tradycyjnej roli punktu aptecznego. O czym jeszcze nie wolno im zapominać? Zastanowimy się dzisiaj nad tym, wymieniając i opisując pokrótce najważniejsze cechy dobrej, godnej zaufania apteki.
• Szeroka gama produktów
Asortyment apteki powinien być na tyle szeroki, by każdy klient znalazł w niej dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje, lub maksymalnie do niego zbliżony pod względem składu, działania i ceny. Oczywiście apteka w Trzebini i w każdej innej miejscowości powinna być zaopatrzona w podstawowe produkty – wszystkie specyfiki, które przepisze lekarz podczas wizyty oraz takie leki, których używa się na co dzień do ochrony zdrowia. Apteki są jednak także miejscem, gdzie można się zaopatrzyć w różnorodne specjalistyczne kosmetyki, suplementy diety, artykuły higieniczne. Im bogatsza i lepiej skomponowana jest oferta, tym większa szansa na zaspokojenie potrzeb klientów.
• Profesjonalna opieka farmaceutyczna
Pracujący w punkcie aptecznym farmaceuci to specjaliści, którzy powinni potrafić udzielić szczegółowych informacji na temat składu leków, ich działania, zaleceń oraz przeciwwskazań, a także sposobu użycia i dawkowania. By właściwie spełniać tę rolę, nie wystarczą jedynie ukończone studia – niezbędne jest też doświadczenie oraz stałe pogłębianie wiedzy. Zawód aptekarza jest zawodem zaufania publicznego, a to oznacza, że w szczególny sposób powierzony jest mu los zwracających się do niego o pomoc osób.
• Obsługa klienta na wysokim poziomie
To cecha, która wynika z konieczności dbania o satysfakcję klienta, a ta z kolei jest rezultatem praw panujących na rynku. Klient niezadowolony z tego, w jaki sposób jest obsługiwany, nie wróci do danej placówki i poszuka miejsca, w którym spotka się z zaangażowaniem, szacunkiem, uwagą, cierpliwością. Standard obsługi jest więc kolejną rzeczą, na które zwraca się uwagę w aptece.
• Atrakcyjne, dostosowane do możliwości kupujących ceny
Zbyt wysokie marże nakładane na produkty sprzedawane w punkcie aptecznym bardzo skutecznie zniechęcają klientów do jego odwiedzania. Ceny leków i innych oferowanych tam wyrobów muszą być możliwie najlepiej dostosowane do możliwości finansowych osób zainteresowanych ich kupnem.
Trzebinia – apteka, która spełnia potrzeby klientów
Prowadząc naszą aptekę w Trzebini staramy się uwzględniać wszystkie powyższe punkty. Dzięki temu udało nam się zyskać zaufanie klientów. Stale dostosowujemy nasze usługi do ich oczekiwań. Zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki – zlokalizowana jest przy ul. Harcerskiej 13, w spokojnej i przyjaznej okolicy. Zapraszamy zarówno naszych dotychczasowych klientów mieszkających w okolicy, jak i mieszkańców pozostałych części miasta, którzy chcieliby się zaopatrzyć w dostępne u nas produkty lub zadać nurtujące ich pytania związane z ochroną zdrowia.