Apteki HYGIEIA Radzionków

Apteka HYGIEIA

Radzionków, ul. Unii Europejskiej 1/3b.2

telefon kontaktowy: tel. 32 720 27 71, e-mail: apteka.radzionkow.uniieuropejskiej@hygieia.pl

Godziny otwarcia:
pon.: wt.: śr.: czw.: pt.: sob.: nd.:
8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 21:00 8:00 - 20:00 10:00 - 18:00

Apteka Radzionków
Apteka jest miejscem, w którym nie tylko zakupisz przepisane przez lekarza medykamenty na różnego rodzaju dolegliwości, ale również wszelkie preparaty i suplementy, które pomogą Ci utrzymać stan zdrowia na długi czas. Nie wyczerpuje to jednak asortymentu, jakim dysponuje polska apteka. Radzionków nie jest w tej sytuacji wyjątkiem – poznaj 5 typów produktów, które możesz tu kupić, a wcześniej się tego nawet nie spodziewałeś.
1. Baterie
Choć apteka to nie kiosk, to jednak z powodzeniem uda Ci się tu zakupić produkty typowe dla wyposażenia kiosków: chusteczki higieniczne, darmowe gazetki o zdrowiu, a nawet... baterie! I to nie tylko zwykłe „paluszki”, ale również wiele innych rodzajów: od cienkich AAA po grube AA – w kompletach i na sztuki. Każda apteka ma je w swoim asortymencie z uwagi na to, że zasilają urządzenia służące do pomiarów czynności życiowych, takie jak np. ciśnieniomierze.
2. Podkolanówki i rajstopy
Podkolanówki i rajstopy dostępne w aptekach różnią się nieco od tych, które można dostać w drogerii czy markecie. Wciąż jednak dla wielu fakt zakupu tych elementów garderoby może być zaskakujący. Proponowane przez apteki podkolanówki i rajstopy, mają specjalne właściwości, które pomagają w utrzymaniu zdrowych nóg – bez opuchnięć i żylaków. W asortymencie apteki można również znaleźć inne elementy odzieży medycznej.
3. Odżywki dla sportowców
Apteka to miejsce często odwiedzane przez sportowców – można tu bowiem nabyć różnego rodzaju produkty dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Produkty te charakteryzują się właściwościami, które są szczególnie pomocne w spalaniu tłuszczu, budowaniu masy mięśniowej czy regeneracji po ciężkim wysiłku. W ofercie dostępne są zarówno tabletki, jak również preparaty i odżywki w proszku i płynie – zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców.
4. Kosmetyki
Nikogo już nie dziwi fakt, że w aptece można zakupić kosmetyki, które nazywa się tu dermokosmetykami – są to kosmetyki apteczne renomowanych firm, których można używać zarówno do skóry zdrowej, jak i z problemami dermatologicznymi. Są dostępne zarówno w wersji pojedynczej, jak również w pięknie zapakowanych zestawach, które idealnie nadają się na prezent. W ofercie można znaleźć zarówno odżywcze kremy na bazie naturalnych ekstraktów, jak i tusze do rzęs czy szminki do ust.
5. Środki naturalne
Oprócz leków i preparatów, co prawda o właściwościach zdrowotnych, lecz bazujących na chemicznych związkach, w aptekach można również kupić preparaty homeopatyczne i środki opierające się głównie na naturalnych składnikach. Przykładem mogą być soki z pokrzywy, aloesu, itp. lub produkty, takie jak nasiona chia, jagody goji, itp. Są one idealne dla osób, które starają się prowadzić zdrowy tryb życia lub chcą urozmaicić dietę w bio produkty.
Warto wiedzieć, że wiele z tych produktów, w które na co dzień zaopatrujemy się w marketach czy kioskach, można zakupić również w naszej aptece w Radzionkowie. Chcesz się przekonać? Przyjdź do apteki Hygieia przy okazji realizowania recepty i zapytaj o któryś z powyższych produktów. Nic nie tracisz, a możesz zyskać i pieniądze i czas, który musiałbyś poświęcić, dokonując zakupu w supermarkecie. Zapraszamy!