Apteki HYGIEIA Chrzanów

Apteka HYGIEIA

Chrzanów, ul. W. Sikorskiego 1D

telefon kontaktowy: tel. 32 754 08 09, e-mail: apteka.chrzanow@hygieia.pl

Godziny otwarcia:
pon.: wt.: śr.: czw.: pt.: sob.: nd.:
7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 20:00 -

Apteka Chrzanów
Wiedza na temat właściwego dbania o zdrowie jest w naszym życiu niezwykle istotna. Dzięki odpowiednim nawykom higienicznym, żywieniowym, pielęgnacyjnym i zdrowotnym możemy podtrzymywać dobrą kondycję ciała oraz jego atrakcyjny i zdrowy wygląd. Gdzie poszukiwać informacji na temat tego, jak o siebie dbać? Oczywiście pierwszym źródłem takiej wiedzy zawsze będą lekarze. To ich powinniśmy pytać o to, jakie działania podejmować, by najlepiej ochronić swoje zdrowie. To do nich także zwracamy się w pierwszej kolejności, gdy coś w tym zdrowiu zaczyna szwankować.
Istnieje też bardzo wielu innych specjalistów, którzy mogą nam pomóc w dbaniu o siebie. Należą do nich dietetycy, fizjoterapeuci, kosmetolodzy, farmaceuci - czyli osoby, które przez lata studiów zdobywały specjalistyczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności po to, by dzisiaj móc nam skutecznie pomóc dbać o nasze zdrowie i samopoczucie. Gdy potrzebujemy informacji związanych ze zdrowiem, mamy wiele różnorodnych możliwości działania. Możemy się udać do gabinetu lekarza, zaczerpnąć informacji z literatury, poradników czy broszur lub... odwiedzić aptekę. Apteka jest bowiem nie tylko źródłem leków, ale także i cennych informacji – i o tym właśnie chcielibyśmy dzisiaj napisać.
Apteka – tu nie musisz się obawiać zadawania pytań
Apteka w Chrzanowie to miejsce, gdzie nie tylko zaopatrzysz się w leki, suplementy diety, preparaty kosmetyczne i higieniczne, ale także zdobędziesz informacje, które pozwolą Ci skutecznie dbać o swoje zdrowie. Zadanie farmaceuty to nie tylko zarządzanie asortymentem leków na terenie punktu aptecznego. Jest to osoba dysponująca wiedzą na temat działania tych specyfików, ich stosowania, sposobu dawkowania itd. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące leku lub jego używania, możesz bez problemu zapytać o to pracującego w aptece farmaceutę. Bardzo prawdopodobne, że będzie znał odpowiedź na Twoje pytanie i rozwieje wszelkie niejasności. Jeśli natomiast nie będzie w stanie udzielić Ci wyczerpujących informacji, z pewnością odeśle Cię do lekarza.
W aptece w Chrzanowie możesz też uzyskać porady na temat codziennych kwestii związanych ze zdrowiem i higieną – np. doboru odpowiedniej do Twoich potrzeb pasty do zębów, stosowania suplementów diety, dawkowania leków przeciwbólowych itd. Te sprawy nie wymagają konsultacji lekarskiej, a farmaceuta jest wystarczająco kompetentną osoba, by móc Ci w nich doradzić.
Chrzanów – zapraszamy do naszej apteki
Sieć naszych aptek cieszy się dobrą renomą. Ufają nam tysiące klientów, którzy regularnie nas odwiedzają w celach zakupowych lub po to, by zasięgnąć profesjonalnej porady. Możesz nas znaleźć także w swojej okolicy, czyli w Chrzanowie. Nasza apteka zlokalizowana jest przy ul. Sikorskiego 1D. Z pewnością bez problemów do nas trafisz z pomocą zamieszczonej na stronie mapki. Odwiedź nas, jeśli potrzebujesz zrealizować receptę, chcesz uzupełnić domową apteczkę, zmagasz się z uciążliwą dolegliwością lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące składu lub stosowania leków. Chętnie udzielimy Ci wszystkich informacji i wspólnie z Tobą zadbamy o Twoje zdrowie i samopoczucie.