Apteki HYGIEIA Brzesko

Apteka HYGIEIA

Brzesko, Os.Władysława Jagiełły 15/1

telefon kontaktowy: tel. 14 600 00 14, e-mail: apteka.brzesko@hygieia.pl

Godziny otwarcia:
pon.: wt.: śr.: czw.: pt.: sob.: nd.:
7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 21:00 7:00 - 18:00 -

Apteka Brzesko
Apteka to miejsce, w którym zaopatrzysz się w różnorodne specyfiki i artykuły. Choć kojarzy się głównie z lekami, to jej asortyment obejmuje także wiele produktów pielęgnacyjnych, higienicznych czy kosmetycznych. Apteka w Brzesku, do której odwiedzenia Cię zachęcamy, to miejsce, którego celem jest dostarczenie Ci wszelkich artykułów ułatwiających Ci dbanie o zdrowie Twojego ciała, jego kondycję i piękny wygląd.
Leki na receptę i bez recepty
W aptece zaopatrzysz się zarówno w leki przepisane przez lekarza na recepcie, jak i w pozostałe polecone przez niego podczas wizyty specyfiki. Apteka często bywa też pierwszym miejscem, do którego kierujesz swoje kroki w przypadku niezbyt poważnych dolegliwości – np. przeziębienia, lekkich objawów alergicznych, dolegliwości bólowych itd. Część preparatów leczniczych można bezpiecznie stosować bez porozumienia z lekarzem, ale należy wtedy skonsultować ich wybór z farmaceutą, który udzieli Ci wielu cennych informacji na temat składu leku, jego działania, wskazań i przeciwwskazań, oraz tego, w jaki sposób (zewnętrznie czy wewnętrznie), w jakich dawkach i o jakich porach dnia należy go stosować. Pamiętaj, że jego praca polega także na doradzaniu i informowaniu, dlatego nie obawiaj się zadawania pytań.
Środki higieniczne
Inną ważną rolę, którą spełniają te miejsca, jest dostarczanie środków higienicznych, chociażby takich jak szampony, mydła, pasty do zębów. Zwykle tego typu produkty kupowane są w drogeriach lub supermarketach, jednak apteka w Brzesku jest równie dobrym – jeśli nie lepszym – wyborem. Dlaczego? Dlatego, że dostępne są tutaj także specjalistyczne preparaty, których nie znajdziesz w zwykłym sklepie – np. szampony o specjalistycznym działaniu przeciwłupieżowym, pasty do zębów ze zwiększoną dawką fluoru lub o działaniu hamującym nadwrażliwość zębów. Poza tym zawsze masz pewność, że pracownik apteki profesjonalnie doradzi Ci w wyborze.
Kosmetyki do codziennej pielęgnacji
Kremy, balsamy, dezodoranty, pomadki i wiele innych kosmetyków pielęgnacyjnych to także sfera zainteresowania osób, które nas odwiedzają odwiedzających. Apteka w Brzesku zaopatrzona jest jedynie w kosmetyki najwyższej jakości, pochodzące od producentów o najlepszej renomie na rynku. Jeśli chcesz pielęgnować swoją urodę, możesz to zrobić także z naszą pomocą – odwiedź nas i sprawdź, co mamy do zaoferowania.
Suplementy diety dla poprawy ogólnej kondycji organizmu
Kolejną kategorią produktów są suplementy diety, czyli substancje, które mają za zadanie uzupełnić niedobory witamin, mikroelementów itd. Nawet osoby, które dbają o zbilansowaną dietę, niekiedy cierpią na niedobór np. witaminy C (który objawia się obniżeniem odporności). Warto wtedy zaopatrzyć się w taki suplement, który przywróci dobry dla zdrowia poziom tej substancji.
Brzesko – apteka z bogatym asortymentem w Twojej okolicy
Apteka to miejsce bardziej wszechstronne niż mogłoby się wydawać. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w którekolwiek z wymienionych powyżej produktów, odwiedź nas w Brzesku! Nasza apteka znajduje się na Os. Władysława Jagiełły 15/1. Zaufaj naszym produktom, naszym pracownikom oraz naszej renomie. Serdecznie zapraszamy!