Informacje o aptekach HYGIEIA, HYGIEIA CENTRUM LEKÓW oraz HYGIEIA CENTRUM TANICH LEKÓW

Apteki HYGIEIA prowadzą sprzedaż detaliczną leków, kosmetyków, materiałów opatrunkowych, sprzętu medycznego oraz suplementów diety. W niektórych aptekach realizujemy wnioski na środki pomocnicze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nieustannie poszerzamy asortyment o nowe leki i różnego rodzaju nowości rynkowe.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę farmaceutów, którzy udzielą Państwu profesjonalnych porad z zakresu zdrowia. Dzięki najwyższej jakości świadczonych usług nasze apteki postrzegane są jako przyjazne klientom oraz ich zdrowiu. W ramach opieki farmaceutycznej prowadzimy kompleksowe porady w zakresie poprawy skuteczności i bezpieczeństwa leczenia.

Poprzez zainstalowanie technicznej innowacji - Automatu – Robota w aptece przy ul. Dobrego Pasterza 67, możemy zagwarantować zwiększenie efektywności i wydajności pracy naszych farmaceutów.

Apteka Andrychów

Andrychów, ul. Stanisława Lenartowicza 7
  • Apteka
  • tel. 33 870 40 31
  • apteka.andrychow.lenartowicza@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteka Brzesko

Brzesko, Os.Władysława Jagiełły 15/1
  • Apteka i dermo
  • tel. 14 600 00 14
  • apteka.brzesko@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteka Chorzów

Chorzów, ul. Wolności 40/1
  • Apteka
  • tel. 32 348 00 20
  • apteka.chorzow.wolnosci@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteka Chrzanów

Chrzanów, ul. W. Sikorskiego 1D
  • Apteka
  • tel. 32 754 08 09
  • apteka.chrzanow@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteka Cieszyn

Cieszyn, ul. Mennicza 20
  • Apteka
  • tel. 33 857 76 40
  • apteka.cieszyn.mennicza@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteka Czechowice - Dziedzice

Czechowice - Dziedzice, ul. Kolejowa 17
  • Apteka
  • tel. 32 215 24 80
  • apteka.czechowice.kolejowa@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteki Kraków

Kraków, Aleja Kijowska 10
  • Apteka i dermo
  • tel. 12 636 58 06
  • apteka.kijowska@hygieia.pl
  •  
Kraków, Bieńczycki Plac Targowy 13
  • Apteka
  • tel. 12 681 39 59
  • apteka.bienczyckiplactargowy@hygieia.pl
  •  
Kraków, os. Avia 5
  • Apteka
  • tel. 12 354 85 48
  • apteka.avia@hygieia.pl
  •  
Kraków, os. Bohaterów września 76
  • Apteka
  • tel. 12 681 11 28
  • apteka.bwrzesnia@hygieia.pl
  •  
Kraków, os. Kolorowe 11A
  • Apteka
  • tel. 12 259 61 86
  • apteka.kolorowe@hygieia.pl
  •  
Kraków, os. Kościuszkowskie 5
  • Apteka
  • tel. 12 681 19 34
  • apteka.kosciuszkowskie@hygieia.pl
  •  
Kraków, os. Mozarta 31
  • Apteka
  • tel. 12 445 63 95
  • apteka.mozarta@hygieia.pl
  •  
Kraków, os. Niepodległości 3
  • Apteka
  • tel. 12 387 02 37
  • apteka.niepodleglosci@hygieia.pl
  •  
Kraków, os. Oświecenia 47
  • Apteka
  • tel. 12 686 20 54
  • apteka.oswiecenia@hygieia.pl
  •  
Kraków, os. Złotego Wieku 14
  • Apteka
  • tel. 12 647 23 15
  • apteka.zlotegowieku14@hygieia.pl
  •  
Kraków, os. Złotego Wieku 23D
  • Apteka
  • tel. 12 341 59 79
  • apteka.zlotegowieku@hygieia.pl
  •  
Kraków, Plac Na Stawach 1
  • Apteka
  • tel. 12 427 02 22
  • apteka.stawy@hygieia.pl
  •  
Kraków, Plac Sikorskiego 9
  • Apteka
  • tel. 12 422 57 54
  • apteka.sikorskiego@hygieia.pl
  •  
Kraków, Rynek Kleparski 14
  • Apteka
  • tel. 12 430 04 10
  • apteka.rynekkleparski@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Bałtycka 3
  • Apteka
  • tel. 12 420 14 17
  • apteka.baltycka@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Budziszyńska 3
  • Apteka
  • tel. 12 644 03 86
  • apteka.budziszynska@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Dobrego Pasterza 67
  • Apteka
  • tel. 12 412 38 88
  • apteka@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Długa 66
  • Apteka
  • tel. 12 634 40 39
  • apteka.dluga@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Dobrego Pasterza 99a
  • Apteka
  • tel. 12 410 53 85
  • apteka.dobregopasterza99@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Kalwaryjska 48/52
  • Apteka
  • tel. 12 423 54 65
  • apteka.kalwaryjska@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Kniaźnina 4
  • Apteka
  • tel. 12 446 91 42
  • apteka.kniaznina@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Królewska 92
  • Apteka
  • tel. 12 638 47 00
  • apteka.krolewska@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. L. Teligi 26B
  • Apteka
  • tel. 12 353 10 92
  • apteka.teligi@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Lea 37
  • Apteka
  • tel. 12 637 92 49
  • apteka.lea@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Lipska 49
  • Apteka
  • tel. 12 296 79 29
  • apteka.lipska@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Łużycka 55
  • Apteka
  • tel. 12 658 97 99
  • apteka.luzycka@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Meiera 20f
  • Apteka
  • tel. 12 418 45 44
  • apteka.meiera@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Niska 2
  • Apteka
  • tel. 12 637 01 19
  • apteka.niska@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Pachońskiego 12
  • Apteka
  • tel. 12 415 05 99
  • apteka.pachonskiego@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Płaszowska 63
  • Apteka
  • tel. 12 262 92 08
  • apteka.plaszowska@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Prądnicka 48
  • Apteka
  • tel. 12 384 85 90
  • apteka.pradnicka@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Raciborska 17
  • Apteka
  • tel. 12 262 81 18
  • apteka.raciborska@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Rusznikarska 14A
  • Apteka
  • tel. 12 632 66 50
  • apteka.rusznikarska@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Solskiego 1
  • Apteka
  • tel. 12 416 24 28
  • apteka.solskiego@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Stoczniowców 7
  • Apteka
  • tel. 12 656 54 39
  • apteka.stoczniowcow@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Strzelców 11b
  • Apteka i dermo
  • tel. 12 376 71 88
  • apteka.strzelcow@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Strzelecka 17
  • Apteka
  • tel. 12 422 67 60
  • apteka.strzelecka@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Wierzyńskiego 9
  • Apteka
  • tel. 12 626 07 05
  • apteka.wierzynskiego@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Wrocławska 48
  • Apteka
  • tel. 12 633 44 32
  • apteka.wroclawska@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Wrocławska 8/6U
  • Apteka
  • tel. 12 384 86 21
  • apteka.wroclawska8@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Wysłouchów 2
  • Apteka
  • tel. 12 654 44 43
  • apteka.wyslouchow@hygieia.pl
  •  
Kraków, ul. Zachodnia 27
  • Apteka
  • tel. 12 264 00 60
  • apteka.zachodnia@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteki Krzeszowice

Krzeszowice, ul. Kościuszki 54
  • Apteka
  • tel. 12 282 08 90
  • apteka.krzeszowice.kosciuszki@hygieia.pl   
  •  
Krzeszowice, ul. Legionów Polskich 30
  • Apteka
  • tel. 12 282 52 84
  • apteka.krzeszowice.legionow@hygieia.pl   
  •  
Krzeszowice, ul. Wyki 6a
  • Apteka
  • tel. 12 282 65 75
  • apteka.krzeszowice.wyki@hygieia.pl   
  •  

Apteki Libiąż

Libiąż, ul. Oświęcimska 50
  • Apteka
  • tel. 32 627 39 49
  • apteka.libiaz.oswiecimska@hygieia.pl
  •  
Libiąż, ul. Paderewskiego 1
  • Apteka
  • tel. 32 223 90 62
  • apteka.libiaz.paderewskiego@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Punkt apteczny Nowa Góra

Nowa Góra 425
  • Punkt apteczny
  • tel. 12 283 54 88
  • apteka.nowagora@hygieia.pl   
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteka Olkusz

Olkusz, al. 1000-lecia 2b
  • Apteka
  • tel. 32 642 12 00
  • apteka.olkusz.1000lecia@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteka Radzionków

Radzionków, ul. Unii Europejskiej 1/3b.2
  • Apteka
  • tel. 32 720 27 71
  • apteka.radzionkow.uniieuropejskiej@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteka Ruda Śląska

Ruda Śląska, ul. Karola Goduli 34
  • Apteka
  • tel. 32 242 41 67
  • apteka.rudaslaska.goduli@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteki Skawina

Skawina, ul. Mickiewicza 19E
  • Apteka
  • tel. 12 397 79 69
  • apteka.skawina.mickiewicza@hygieia.pl
  •  
Skawina, ul. Radziszowska 7
  • Apteka i dermo
  • tel. 12 444 55 15
  • apteka.skawina.radziszowska@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteka Świętochłowice

Świętochłowice, ul. Śląska 109/6B
  • Apteka
  • tel. 32 242 61 18
  • apteka.swietochlowice.slaska@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteki Trzebinia

Trzebinia, ul. Harcerska 13
  • Apteka
  • tel. 32 645 73 96
  • apteka.trzebinia.harcerska@hygieia.pl
  •  
Trzebinia, ul. Kościuszki 43a
  • Apteka i dermo
  • tel. 32 750 87 66
  • apteka.trzebinia.kosciuszki@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Apteka Wadowice

Wadowice, ul. Wojska Polskiego 14
  • Apteka
  • tel. 12 444 54 97
  • apteka.wadowice.wojskapolskiego@hygieia.pl
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  

Lokalizacja Aptek oraz Punktu Aptecznego HYGIEIA